Послуги

Міжнародна Громадська Асоціація «БІОЛан Україна» – організація, покликана підтримувати усіх, хто зробив свій вибір на користь органічного виробництва – підходу до ведення господарства, який виключає використання ГМО, застосування хімічних препаратів у процесі вирощування та зберігання продукції, що підтверджується відповідними сертифікатами. 

Основним завданням Асоціації є надання комплексу послуг виробнику, переробнику, дистриб’ютору чи споживачу ­– в залежності від потреб.

Сповідуючи інноваційні технології органічного виробництва та методи їх впровадження у сьогодення, провідними експертами Асоціації «БІОЛан Україна» був створений консультаційний департамент, основне завдання якого полягає у якісному підвищенні рівня знань і наданні практичних навичок виробникам органічної продукції. З цією метою спеціалісти департаменту активно проводять демонстраційні покази, дні поля та відкритих дверей, тренінги та виїзди в господарства по всій Україні.

Приєднавшись до органічного руху та ставши членом Асоціації «БІОЛан Україна», кожен учасник може розраховувати на послуги, які враховують всі особливості його діяльності.  

Якщо Ви – виробник і цікавитеся органічним виробництвом, то:

 1. Надання інформації про органічневиробництво, навчання та обмін досвідом.
 2. Консультації з освоєння технології органічного виробництва, допомога у підборі насіннєвого матеріалу та консультації щодо застосування дозволених засобів захисту та покращувачів родючості ґрунту у органічному землеробстві  (базовий рівень).
 3. Забезпечення загальною інформацією стосовно пошуку партнерів по бізнесу в Україні та за кордоном.
 4. Консультації стосовно процесу інспекції та сертифікації підприємств/господарств, допомога в оформленні відповідної документації (стандарти «БІОЛану», ЄС, Швейцарії, США тощо) та надання контактів установ, які проводять сертифікацію в Україні.


Якщо Ви – виробник органічної продукції та член Асоціації «БІОЛан - Україна», то:

 1. Постійна підтримка та контакт із Асоціацією у робочих питаннях через мережу регіональних представників та через київський офіс.
 2. Консультації з освоєння технології органічного виробництва, допомога у підборі насіннєвого матеріалу та консультації щодо застосування дозволених засобів захисту та покращувачів родючості ґрунту в органічному землеробстві (просунутий рівень).
 3. Консультації стосовно процесу інспекції та сертифікації підприємств/господарств, допомога в оформленні відповідної документації (стандарти «БІОЛану», ЄС, Швейцарії, США тощо) та надання контактів установ, які проводять сертифікацію в Україні.
 4. Забезпечення гарантованого збуту відповідної стандартам органічної продукції.
 5. Забезпечення інформаційної підтримки продукції шляхом просування на українському ринку ТМ «БІОЛан».
 6. Забезпечення корисною для виробників інформацією через розсилання Бюлетеня асоціації (прогнози та потреби внутрішнього ринку у сільськогосподарських органічних культурах на відповідний проміжок часу, оголошення від закупівельників про готовність придбати органічну продукцію, інформація про насіннєвий матеріал та дозволені засоби захисту та покращувачі родючості ґрунту тощо).
 7. Пошук партнерів по бізнесу в Україні та за кордоном.
 8. Надання підприємству адреси електронної пошти формату назва підприємства@biolan.org.ua, розміщення інформації про підприємство на сайті Асоціації, а також реклами підприємства через систему ротації банерів.

 

Якщо Ви – закупівельник (трейдер, представник торгових мереж тощо), то:

 1. Пошук та стабільне забезпечення органічною продукцією у потрібних об’ємах.
 2. Укладання попередніх угод щодо поставок потрібних об’ємів органічної продукції.
 3. Відкритість та прозорість повного циклу вирощування продукції, надання інформації про наявність у виробника(-ів) відповідних сертифікатів, які підтверджують відсутність застосування пестицидів, мінеральних добрив синтетичного походження, генетично-модифікованих організмів (ГМО), стимулятори росту, гормони, антибіотики та ін.
 4. Надання споживачам інформацію про торгові точки, мережі, у яких можна придбати органічну продукцію.


Якщо Ви – виробник дозволених засобів захисту та покращувачів родючості ґрунту для потреб органічного землеробства, то:

 1. Інформація та консультації щодо застосування Ваших засобів захисту та покращувачів серед виробників органічної продукції у Бюлетені та на семінарах Асоціації, а також на виставках, у яких «БІОЛан» бере участь.
 2. Безпосередня участь у семінарах та інших заходах Асоціації з метою представлення продукції Вашій цільовій аудиторії.
 3. Реклама Вашої продукції на сайті «БІОЛан Україна».   


Якщо Ви – інвестор, то:

 1. Проведення ознайомчих семінарів, екскурсій на діючі підприємства.
 2. Надання вичерпної інформації про потенційні об’єкти інвестицій відповідно напрямку інтересу.
 3. Консалтингова підтримка у старті органічного агропідприємства або у перепрофілюванні діючого.
 4. Пошук партнерів по бізнесу в Україні та за кордоном.


Якщо Ви – споживач, то:  

 1. Надання інформації про органічну продукцію: що це таке, чому це корисно, ситуація у світі, ситуація в Україні, IFOAM.
 2. Надання інформації про магазини, у яких можна купити органічну продукцію (адреси, телефони, деталізація по продукції).
 3. Надання інформації про торгову марку «БІОЛан» та доступний асортимент продукції.
 4. Анонси запуску нових лінійок органічної продукції.
 5. Можливість отримання Вісника БІОЛану.


Якщо Ви – представник ЗМІ, то:

 1. Інформація про органічний виробництво в цілому, його стан у світі та в Україні зокрема, переваги органічних продуктів, а також адреси магазинів, де можна їх купити.
 2. Надання вичерпної інформації про діяльність Асоціації «БІОЛан Україна» та її внесок у розвиток органічного ринку в Україні та світі.
 3. Тісна співпраця з метою отримання цікавого актуального контенту, який стосується органічного виробництва, екологічного аспекту у забезпеченні продовольством та багато іншого.


Чому варто вступати до Асоціації «БІОЛан Україна»?

 1. Ви завжди можете бути впевнені у тому, що зусиллями спеціалістів консультаційного та маркетингового департаментів, а також експертів асоціації «БІОЛан Україна» Вам гарантовано буде доступне:
 2. Інформація про потреби ринку органічної продукції.
 3. Забезпечення збуту органічної продукції.
 4. Консультації щодо переходу на органічне виробництво.
 5. Консультації по технологіях ведення органічного господарства.
 6. Консультації стосовно інспекції та сертифікації органічного виробництва.
 7. Висококваліфікований супровід у застосуванні дозволених засобів захисту у процесі органічного виробництва, а також індивідуальний підбір насіннєвого матеріалу з урахуванням особливостей регіону вирощування – з нами співпрацюють виробники цієї продукції!
 8. Налагодження контактів членів Асоціації «БІОЛан Україна» із потенційними партнерами в Україні та за кордоном.
 9. Інформаційна підтримка наших клієнтів та партнерів, а також їх реклама.
 10. Надання у використання ТМ «БІОЛан» - знаку якості, який гарантує відповідний рівень продукції, відсутність ГМО, хімічної обробки у процесі вирощування та зберігання.
 11. Діяльність Асоціації здійснюється за активної підтримки Швейцарської Агенції з розвитку та співробітництва (SDC), за технологічної підтримки Швейцарського Аграрного Інституту (SHL) у м. Цолікофені (Швейцарія), Дослідного Інституту Органічного Сільського господарства (FiBL) та у партнерстві із МінАПК України.


Як вступити до БІОЛану?

Щоб стати членом асоціації, потрібно заповнити анкету (зававантажити документ), та переслати її на адресу kyiv@biolan.org.ua

Деталі добирання перегляньте на сторінці контактів.


Додатково: