Ми - за якнайшвидше прийняття Закону "Про органічне виробництво"!

31 August 2011
Історія із Законом "Про органічне виробництво" триває вже дуже довго. Деякі органічні виробники вже зневірилися і змінили свою "орієнтацію", деякі вже призвичаїлися і працюють попри такі несправедливі умови. Попит на органічні продукти в Україні шалений, а виробники продовжують юридично діяти поза правовим полем, адже немає нічого, на підставі чого б можна було захистити їхні права та права споживачів... Ні визначення самого поняття, що таке органічні продукти харчування, ні яким чином вони вирощуються, вже не кажучи про контроль фальсифікованої продукції, яка надходить в магазини та систему відповідальності перед Законом. Просто... Закону немає! 

Тому ми, Асоціація виробників органічної продукції "БІОЛан Україна", вирішили звернутися безпосередньо до Президента, залучивши до цього громадськість, і написали петицію, в якій коротко і чітко зазначаємо нагальність прийняття законодавства щодо органічного виробництва.

Якщо Вам не байдужа ситуація, яка склалася сьогодні з органічним виробництвом в Україні (наша країна, а також Росія є єдиними державами в Європі, де органіка вперто не визнається на законодавчому рівні), будь ласка, допоможіть нам - залиште свій голос!