ЯРМАРОК "ОРГАНІЧНИЙ ДИВОГРАЙ" вже зовсім скоро!!

15 September 2011

NB! If you speak only English and don’t understand a word here, please go to the end of this page – we prepared ourselves to invite you in English!

Прозоре осіннє повітря, сонце, яке світить, але вже не гріє, тихий шурхіт жовтого листя під ногами, рум’яні яблука та відерця картоплі… Осінь. Вона така – романтична, сумна, і все ж така грайлива. Словами цього не передати. Однак, можна спробувати на смак!

Прийдіть 8 жовтня 2011 року на Контрактову площу та отримайте прекрасну нагоду придбати справжні сертифіковані органічні продукти українського походження на ярмарку органічних продуктів харчування «Органічний дивограй».

Дата: 8 жовтня 2011 року

Час ярмарку: 10:00 - 16.00

Місце проведення: м. Київ, Контрактова площа (навпроти районної адміністрації)

Організатори:


Чому варто це зробити:

  • Органічні продукти – їжа, якій можна довіряти, адже вона не містить залишків пестицидів, мінеральних добрив, ГМО, консервантів та барвників.
  • Органічні продукти збирають, коли вони повністю достигли – це покращує смак, текстуру та аромат продуктів.
  • Вони більш поживні – достатньо невеликої кількості для того, щоб отримати добову норму поживних речовин.
  • Тварини в органічних господарствах утримуються вільно, мають достатньо місця для вигулу та споживають виключно органічні корми. Крім того, їх не годують антибіотиками!
  • На ярмарку Ви зможете придбати найсвіжіші продукти безпосередньо у фермера (що, зауважте, суттєво впливатиме на ціну!).
  • Крім того, Ви дізнаєтеся де і яким чином були вирощені щойно куплені помідорчики чи бурячки, чому молоко так нагадує смак дитинства і як насправді пахне справжня ковбаса!
  • Наостанок – найголовніше: кожен вид продукції матиме органічний сертифікат, що засвідчуватиме органічний статус продукції і означатиме, що господарство ретельно виконало всі умови стандартів і успішно пройшло процес сертифікації.

Ярмарок «Органічний дивограй» проходитиме вже вдруге і, як і минулого року, переслідуватиме ту ж саму мету – привернути увагу людей до важливості здорового харчування, навчити їх відповідально ставитися до вибору продуктів, враховуючи їх безпечність та цінність у споживанні.

Ми хочемо, щоб процес купівлі продуктів з характерною йому механічністю став більш живим, перетворився на гру і приносив суцільне задоволення. Тому приходьте з дітками, адже для них діятиме ігровий майданчик з танцями, іграми, конкурсами та майстер-класами з гончарства, ліплення пташечок з тіста та розмальовування еко-торбинок.

На додачу гості ярмарку матимуть змогу на місці покуштувати органічної каші з шкварками та навіть потанцювати!

Як це було минулого року можна подивитися, глянувши відео тут, а також фото тут.

Більш детальну інформацію з організаційних питань та з питань акредитації ЗМІ можна отримати за телефоном +38 097 684 84 44. Спитати Ніну Антощенко. Або написати їй за адресою media@biolan.org.ua .

Якщо Ви – виробник органічних продуктів і маєте бажання взяти участь у ярмарку, а ми про це ще не знаємо, зверніться до Світлани Горбань за телефоном +38 067 430 82 53 (consulting@biolan.org.ua)

Organic Fair on Kontraktova