ЗАКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ на конференцію «Органічна переробка та збут. Київ 2011»

11 October 2011

NB! If you speak only English and don’t understand a word here, please go down this page where you can find bilingual  program of the Conference!

Шановні учасники органічного ринку та ті, хто цікавить органічним виробництвом!

Запрошуємо Вас взяти участь у щорічній спеціалізованій конференції «Органічна переробка та збут. Київ 2011», яка традиційно відбудеться у рамках виставки«Весь Світ Харчування Україна 2011» 27 жовтня 2011 року у Міжнародному виставковому центрі, 3-й павільйон, конференц-зал №14, Броварський проспект, 15, м.Київ


Дата: 27 жовтня 2011 року

Час проведення: з 10.00 до 17.00

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, 3-й павільйон, конференц-зал №14, Броварський проспект, 15, м.Київ

У результаті численних заходів, які з ентузіазмом проводять учасники органічного ринку, поінформованість споживачів та попит на органічні продукти харчування в Україні різко зросли. Однак, головна вимога – це готовий до споживання якісний органічний продукт. Той факт, що ринку й досі бракує ланки між сільськогосподарськими виробниками та споживачами, є очевидним: йому не вистачає переробних потужностей та оптових установ, відповідно попит неможливо задовольнити повністю. Тому сьогодні пріоритетом в діяльності виробників повинна стати якість та асортимент органічних сертифікованих продуктів, а також їх доступність на ринку.

Конференція «Органічна переробка та збут. Київ 2011» – це платформа для отримання знань. Тому ми запрошуємо усіх учасників органічного товариства зібратися разом та спільними зусиллями сприяти подальшому розвитку органічного сектору. І маленькі сімейні господарства, і великі виробники, неурядові організації та науковці отримають чудовий шанс навчитися чомусь новому, дізнатися про тенденції галузі та знайти практичні рішення, які допоможуть у заснуванні нового бізнесу або покращать вже існуючий.

Для того, щоб надихнути всіх зацікавлених, у якості спікерів на конференцію «Органічна переробка та збут. Київ 2011» запрошено експертів із Нідерландів, Франції та Чеської республіки, які поділяться своїм досвідом та знаннями з органічного виробництва, ілюструючи їх яскравими успішними прикладами. Крім того, своїм досвідом поділяться і вітчизняні переробні підприємства.

Участь у одноденній конференції «Органічна переробка та збут. Київ 2011» є безкоштовною. Для цього необхідно надіслати заявку на адресу media@biolan.org.ua, вказавши:

  • ПІБ учасника;
  • Посаду;
  • Назву компанії/організації, яку він представляє;
  • Регіон;
  • Спеціалізацію компанії;
  • Контактні дані (електронну адресу, телефон)

Контактна особа: Ніна Антощенко, менеджер зі зв’язків з громадськістю Асоціації «БІОЛан Україна» тел.: +38 097 684 84 44, email: media@biolan.org.ua

Програма конференції постійно оновлюється - слідкуйте! Фото з минулорічної конференції можна проглянути тут.

Programme_Organic Conference