Четвертий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів

21 August 2012

08 вересня 2012 р. у центрі Києва - на Контрактовій площі буде проводитись Четвертий  Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів.

Організатор: Федерація органічного руху України

Співорганізатор: Всеукраїнська громадська організація «Жива планета»

Партнери: асоціація «БІОЛан Україна», Іллінецький державний аграрний коледж

За підтримки: Київської міської державної адміністрації, Міністерства аграрної політики та продовольства України

Інформаційний партнер: AgroNews

Місце проведення: м. Київ, Контрактова площа.

Час проведення: 08 вересня 2012 р., 10-00 – 20-00

 Споживачі постійно стикаються з фактами появи на ринку неякісних, часто небезпечних продуктів харчування. Частішають випадки отруєнь, на споживчому ринку збільшується пропозиція продукції з залишковим вмістом пестицидів, штучних інгредієнтів, генетично модифікованих організмів, як вітчизняного, так і іноземного виробництва.

Непоодинокими стають і факти зловживання деякими виробниками терміном «органік», який вони безпідставно використовують на своїй псевдо-органічній продукції, аргументуючи свої дії відсутністю в Україні законодавства.

Тому Федерація органічного руху України спільно з ВГО «Жива планета» вчергове організовують цей Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, який, враховуючи важливість розвитку безпечного, дружнього до людей та природи - органічного напрямку господарювання, стане символічним місточком, що поєднає безпосереднього органічного виробника з потенційним споживачем.

У 2009 та 2010 рр. у Львові та в 2011 р. у Києві попередні Всеукраїнські Ярмарки органічних продуктів пройшли на високому рівні, зібравши не лише всіх сертифікованих органічних виробників, але й десятки тисяч споживачів, небайдужих до власного здоров’я та здоров’я своїх близьких.

Цього року виробники з усієї України запропонують до уваги відвідувачів сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, мед, соки, напої, сиропи, повидло, крупи, борошно, молоко, молочні та м’ясні вироби тощо. Також на гостей чекають дегустації органічних продуктів та напоїв, конкурси, розіграш чудових призів, можливість насолодитись чудовою музикою та піснями від відомих українських митців та творчих колективів.

Професійні кухарі порадують вас приготованими виключно з органічних інгредієнтів юшками, смаженими кабанчиками, ковбасками, каштанами та іншими наїдками, які неможливо забути.

Зважаючи на актуальність та постійно зростаючу потребу населення у здорових, натуральних, екологічно безпечних, органічних, сертифікованих за міжнародними стандартами продуктах харчування, запрошуємо всіх бажаючих відвідати Четвертий ВсеукраїнськийЯрмарок органічних продуктів та на практиці перевірити якість представлених товарів.

Завітайте на Ярмарок та насолоджуйтесь найкращими, справжніми сертифікованими українськими органічними продуктами!

За додатковою інформацією звертатися:

тел. (044) 425-55-25 або електронна адреса:  uaf@organic.com.ua

До відома:

При веденні органічного агровиробництва категорично заборонено застосовувати на будь-яких стадіях виробництва ГМО, хімічно синтезовані мінеральні добрива, хімічні засоби захисту рослин та тварин, антибіотики, штучні барвники, ароматизатори, консерванти. Щорічна сертифікація виробництва здійснюється за міжнародними стандартами щодо органічного виробництва.