Відкрито реєстрацію на конференцію «Органічна переробка та збут. Київ 2012»

11 October 2012

Шановні учасники органічного ринку та ті, хто цікавиться органічним виробництвом!
Запрошуємо Вас взяти участь у щорічній спеціалізованій міжнародній конференції «Органічна переробка та збут. Київ 2012», яка традиційно відбудеться у рамках виставки «Весь Світ Харчування Україна 2012» 2 листопада 2012 року (п’ятниця) у Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі, м.Київ.

Дата: 2 листопада 2012

Час проведення: з 10.00 до 17.00

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, 3-й павільйон, конференц-зал №14, Броварський проспект, 15, м. КиївКонференція «Органічна переробка та збут. Київ 2012» – це платформа для отримання знань. Тому ми запрошуємо усіх учасників органічного товариства зібратися разом та спільними зусиллями сприяти подальшому розвитку органічного сектору. І маленькі сімейні господарства, і великі виробники, магазини органічної продукції, неурядові організації та науковці отримають чудовий шанс навчитися чомусь новому, дізнатися про тенденції галузі та знайти практичні рішення, які допоможуть у заснуванні нового бізнесу або покращать вже існуючий.

Для того, щоб надихнути всіх зацікавлених, у якості спікерів на конференцію «Органічна переробка та збут. Київ 2012» запрошено експертів із Нідерландів, Франції, Німеччини та Чеської республіки, які поділяться своїм досвідом та знаннями з органічного виробництва, ілюструючи їх яскравими успішними прикладами. Крім того, своїм досвідом поділяться і вітчизняні переробні підприємства.

Участь у одноденній конференції «Органічна переробка та збут. Київ 2012» є безкоштовною. Для цього необхідно надіслати заявку на адресу: illintsi@biolan.org.ua вказавши:

  • ПІБ учасника;
  • Посаду;
  • Назву компанії/організації, яку він представляє;
  • Регіон;
  • Спеціалізацію компанії;
  • Контактні дані (електронну адресу, телефон)

Контактна особа: Світлана Горбань, керівник консультативного департаменту Асоціації виробників органічного виробництва «БІОЛан Україна»/ моб. +38067 430 82 53,   illintsi@biolan.org.ua